PUBG Güncelleme #28 Ana Sunucuya İniş Yaptı – İşte Yenilikler!

Geçtiğimiz günlerde test sunucusunda aktif edilen Güncelleme #28, sonunda ana sunucuya iniş yaptı. İşte PUBG tarafından yapılan açıklamanın tamamı:

Güncelleme #28 şimdi ana sunucularda!

Güncelleme #28 silah ilerleme sistemi olan Silah Ustalığını PUBG’ye getiriyor, yepyeni Broadcaster Royale kostümlerini ve uzun zamandır beklenen ve söz verdiğimiz Erangel eşya dengesi artışını da ana sunucuya getiriyor.

Güncelleme Raporu Videosunu izleyerek güncellemenin getirdiği yeniliklere göz atabilirsiniz:

Güncelleme #28 hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz:

Güncelleme #28 Silah Ustalığını dünyamıza getiriyor. Tüm istatistiklerinizi görün, PUBG’nin imza silahlarıyla seviye atladıkça tılsımlar ile cephanenizi doldurun. Madalya kazanmak, tılsımları silahlarınıza eklemek ve haklı gösterişiniz için hemen Silah Ustalığı’nı keşfedin ve oyuna atlayın.

Çok istenen chocoTaco kostümleri artık Broadcaster Royale Group 6. ile SHROUD, WackJacky ve yeni eşya/kozmetiklerle birlikte Battlegrounds’a iniş yaptı. Broadcast Royale kostümleri nasıl mı gözüküyor, buradan inceleyebilirsiniz!

Erangel’i tekrar dengelerken verdiğimiz sözü tuttuk ve artık Erangel’de daha fazla ganimet doğma oranı olacak ve orijinal Battlegrounds haritasında lootlanacak çok daha fazla eşya olacak. Hemen oyuna atla, silahını ve zırhını kuşan ve hedefinin peşinden git.

Kaynak ve görsel: pubg.com/tr/

Avatar

ahmet1g

6. yaşında FIFA 99 ile oyun hayatına atılan, rekabetçi oyunların hastası. Şimdilerde ise esporu yakından takip etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir