MSI 2019 Grup Aşaması’nda Her Şey Bugün Belli Olacak – İşte Günün Programı!

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı MSI 2019‘da Grup Aşaması bugün oynanacak karşılaşmaların ardından son bulacak. İşte ayrıntılar:

MSI 2019 Grup Aşaması’nın son gününde bizleri oldukça heyecanlı karşılaşmalar bekliyor. Daha önce Invictus Gaming, SK Telecom T1 ve G2 Esports gruptan çıkmayı garantilemişti. Bu üç takımın arasında katılacak son ekip için ise 2 güçlü aday bulunuyor; 3 galibiyeti bulunan Team Liquid ve 2 galibiyeti bulunan Flash Wolves. Ev sahibi Phong Vu Buffalo’nun şansı ise yok denecek kadar az.

İhtimaller neler?

Grupta iki galibiyeti bulunan Flash Wolves, gruptan çıkması için bugün oynayacağı iki karşılaşmadan da galip ayrılmak zorunda. Eğer günü 1 galibiyet ile tamamlar ve rakibi Team Liquid iki maçını da kaybederse, iki takım tie-break karşılaşmasına çıkacak. İşin Team Liquid tarafında ise işler biraz daha karışık. Grubun iki güçlü ekibine, G2 ve SKT, karşı oynayacak olan Kuzey Amerika ekibi, gruptan çıkmak istiyorsa en az 1 galibiyet almak zorunda. Grupta son sırada bulunan Phong Vu Buffalo’nun şansı ise yok denecek kadar az. Vietnam temsilcisi, çıkacağı iki karşılaşmayı da kazanması ve rakiplerinin kaybetmesi durumunda Team Liquid ile tie-break maçına çıkacak.

İşte günün programı:
  • 13:00 – SKT vs Team Liquid
  • 14:00 – G2 vs. Phong Vu Buffalo
  • 15:00 – Invictus Gaming vs. Flash Wolves
  • 16:00 – Team Liquid vs. G2
  • 17:00 – Flash Wolves vs. Phong Vu Buffalo
  • 18:00 – SKT vs. Invictus Gaming
Avatar

ahmet1g

6. yaşında FIFA 99 ile oyun hayatına atılan, rekabetçi oyunların hastası. Şimdilerde ise esporu yakından takip etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir