Galatasaray Espor PUBG Menajeri, Takımın Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Espor PUBG takımı Genel Menajeri Atahan Dikmen, yaşanan ayrılıkların ardından takımın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar:

Türkiye’nin önde gelen espor kulüplerinden olan Galatasaray Espor, alınan radikal bir kararla PUBG kadrosunu dağıttığını duyurmuştu. Konuyla alakalı ilk açıklama PUBG Genel Menajeri Atahan Dikmen’den geldi. PUBG Europe League’in başlamasına kısa bir süre kala kadronun dağıtılmasına açıklık getiren Dikmen, Türkiye’nin en iyi takımını kurmak için kadroda yapılanmaya gittiklerini belirtti. Yarın başlayacak olan PUBG Europe League’in ikinci aşamasını da kaçıracaklarını belirten Dikmen, ikinci aşama bitimiyle beraber Türkiye’nin en iyi takımlarından birini kuracaklarını açıkladı.

Listede tam 14 oyuncu var!

Genel planlamalarla ilgili üst düzey yöneticilerle irtibat halinde olduğunu söyleyen Dikmen, 14 oyuncunun yazılı olduğu transfer listelerinin hazır olduğunu belirtti. Yakından takip ettikleri bu 14 oyuncudan kulübe en uygun 4 ismi seçeceklerini ve dünya çapında başarılara imza atacakları günleri sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

İşte GS Espor PUBG Genel Menajeri’nin açıklamalarının tamamı:

Avatar

ahmet1g

6. yaşında FIFA 99 ile oyun hayatına atılan, rekabetçi oyunların hastası. Şimdilerde ise esporu yakından takip etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir