14 Mayıs CS: GO Güncelleme Notları – Ekonomi Yine Değişti!

CS: GO‘ya 14 Mayıs itibarıyla yeni bir güncelleme geldi. Valve ve HLTV.org‘un ortak çalışmasıyla yeni bir etkinlikler sekmesi açılırken, ekonomiye bir kez daha düzenleme geldi. İşte ayrıntılar:

Geçtiğimiz aylar çoğu oyuncunun rahatsızlık duyduğu ekonomi konusunda düzenleme getiren Valve, round kaybedince ekonominin sıfırlanmasını kaldırmıştı. Oyunun dengelerinin değiştiği bu güncellemeye bugün bir yenilik daha geldi. Daha önce 4 tane kaybetme bonusu bulunurken, yeni güncelleme ile bu sayı 5’e yükseltildi.

Ekonominin yanı sıra CS: GO’nun canlı maçlarını takip etmekte zorluk çekenlere fayda sağlayacak yeni bir etkinlikler sekmesi getirildi. Valve ve HLTV.org tarafından geliştirilen bu bölümde artık LAN turnuvalarının maç programını görebileceksiniz.

Oynanış

  • Kaybetme bonusu kademe sayısı 5’e yükseltildi. Böylelikle kaybetme bonusu 3.400 dolarken round kazanıp kaybetmeniz durumunda 2900 dolar gelir elde edeceksiniz.

Kullanıcı Arayüzü

  • Oyuncuların diğer oyunculara oyun arkadaşı aradığını duyurmasını sağlayan yeni bir özellik eklendi.
  • Valve ve HLTV.org tarafından geliştirilen ve oyuncuların oyun içinde LAN turnuvalarının programını görmesini sağlayan yeni bir “Events” sekmesi eklendi. İzlemek istediğiniz turnuvaları favori olarak seçmeniz durumunda maçlar başladığında bildirim alacaksınız.

Diğer

  • Arkadaşlar ve diğer oyuncular, rekabetçi sırasına girdiğinizde sizin lobinize katılamayacak.
  • Oylama komutlarında yaşanan sorun giderildi.

Avatar

ahmet1g

6. yaşında FIFA 99 ile oyun hayatına atılan, rekabetçi oyunların hastası. Şimdilerde ise esporu yakından takip etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir